Arama

5 Kadını Öldürdü İyi Halden Serbest Kalınca Yine Öldürdü

Somkid Pumpuang Kimdir? Somkid Pumpuang adlı bir kişinin Tayland'da bir cinayetle ilgili olarak medyada yer aldığı görünüyor. 5 kadını öldürdüğü için tutuklanan ve hapse atılan 55 yaşında ki adam her ne hikmetse iyi hali göz önünde bulundurularak serbest bırakılmıştı. Aynı zamanda cinayet yöntemi nedeniyle 19. yüzyılın ünlü seri katili ‘Karındeşen Jack’e benzetiliyordu.

19/12/2019 13:03 | Son Güncelleme : 24/06/2024 09:24 | Super Admin


5 Kadını Öldürdü İyi Halden Serbest Kalınca Yine Öldürdü
ad image
ad image

Tayland’da bir enteresan olaydır devam ediyor. En son iyi hali göz nünde bulundurularak serbest bırakılan Somkid Pumpuang adında ki bir cani yakalandı.

Zaten hali hazırda 5 kadını öldürdüğü için tutuklanan ve hapse atılan 55 yaşında ki adam her ne hikmetse iyi hali göz önünde bulundurularak serbest bırakılmıştı. Serbest kaldıktan sonra bir cinayet mahallinde parmak izi bulunduktan sonra tekrar aranmaya başlanmış ve polis tarafından başına ödül konmuştu.

Somkid-Pumpuang-905[1]-i6460cdcfc71b1.jpg

İsmi Somkid Pumpuang olarak açıklanan 55 yaşındaki cani adam, 5 kadını öldürmekten ömür boyu cezası aldı. Öldürdüğü kadınlar arasında fahişe olarak çalışan kadınlarla gece mesaisine gitmekte olan kadınlar yer alıyordu. Aynı zamanda cinayet yöntemi nedeniyle 19. yüzyılın ünlü seri katili ‘Karındeşen Jack’e benzetiliyordu.

Cezaevinde ‘iyi tutumuyla’ dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ve ‘örnek mahkum’ diye tarif edilen Pumpuang mayıs ayında serbest bırakıldı.

SON KURBANINI SOSYAL MEDYA ARACILIĞIYLA BULDU

Serbest kaldıktan sonra henüz bir kaç ay geçmişti ki Tayland’ın kuzey doğusunda 51 yaşındaki Rasmee Mulichan isimli bir otel görevlisi ölü olarak bulundu. Olay yerinde yapılan ilk incelemelerde Somkid Pumpuang’a ait parmak izlerinin tespit edilmesinin ardından yakalanması için bir insan avı başlatıldı.

Somkid-Pumpuang[1]-i6460ce12d875c.jpg

Yetkililerin “Tayland’ın Karındeşen Jack’i” olarak tanımladıkları bu vahşi adam cinayetten birkaç gün sonra ülkenin kuzeydoğusunda bulunan Nakhon Ratchasima bölgesindeki bir tren istasyonunda yakalandı.

Bölgesel yayın yapan Bangkok Post gazetesine göre Somkid Pumpuang, son kurbanı olan kadını Facebook üzerinden bulmuştu. Kendisine avukat olarak tanıtan cani adam kadınla arkadaşlık kurmayı başardı ve hızlı bir şekilde onun evine taşınarak beraber yaşamaya başladı.

 

Zavallı kadın sadece bir kaç gün sonra sonra elleri ve ayakları bağlı, bir elektrik kablosuyla boğulmuş bir halde bulundu. Olay yerinde Pumpuang’ın parmak izlerinin bulunmasının ardından polis aramalara başladı, ayrıca zanlıyla ilgili bilgi verebilecek kişilere de para ödülü vaat edildi.

Somkid-Pumpuang-0[1]-i6460ce409672b.jpg

Etiketler : Karındeşen Jack Somkid Pumpuang Kimdir Tayland Tayland’ın Karındeşen Jack’i
Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Andrey Romanoviç Çikatilo Kimdir?

Andrey Romanoviç Çikatilo Kimdir?

Andrey Romanoviç Çikatilo, Sovyetler Birliği'nde faaliyet göstermiş en az 52 kişiye yaptığı cinsel saldırı, cinayet ve vahşice sonuçlanan suçlardan dolayı tutuklanan ve idam edilen bir seri katildir. Kendisine "Rostov Kasabı", "Rostov Canavarı" ve "Kırmızı Kasap" gibi lakaplar verilmiştir. 1978-1990 yıllarında, Ukrayna ve Rusya'da en az 52 genç kadın ve çocuğu öldürmesiyle tanınmaktadır. Çoğunlukla öldürdüğü insanlar genç ve savunmasız çocuklardı ve cinayetler vahşi şekilde işlenmişti. Çikatilo, 1992 yılında yakalanmış, 1994 yılında idam edilmiştir.

5 yıl önce
Katil Ali Asghar Boroujerdi Kimdir?

Katil Ali Asghar Boroujerdi Kimdir?

İran’da Katil Asgar (Asghar-e Ghatel, Asghar Qatel, Katil Asghar) olarak bilinen Ali Asghar Borujerdi, 20. yüzyılda yaşamış olan bir seri katildir. Borujerdi, İran’ın ilk eşcinsel tecavüzcüsü ve ilk seri katilidir.

5 yıl önce
Seri Katil Mehmet Ali Çayıroğlu Kimdir?

Seri Katil Mehmet Ali Çayıroğlu Kimdir?

Mehmet Ali Çayıroğlu, Ordu ve Samsun illerinde 2013-2018 yılları arasında en az 11 kişiyi öldürdüğü iddia edilen Türk seri katilidir. Olaylar, altı yıl boyunca gerçekleşti ve kurbanları genellikle yalnız yaşayan kadınlar olmakla birlikte, yaşları 18 ile 60 arasında değişen erkekleri de hedef aldığı iddia edildi. 2018 yılında yakalandı ve 5 kez müebbet hapis cezasına çarptırıldı. Mehmet Ali Çayıroğlu daha sonra cezasının kesinleşmesi için temyize başvurdu.

5 yıl önce
ad image
ad image